Kronika

Rrahje mes nxënësve në Prishtinë

Rrahje mes nxënësve në Prishtinë
15:23 | 11 Nëntor 2020

Një rrahje mes nxënësish ka ndodhur paraditen e së mërkurës në Prishtinë.

Rrahje nisi nga dy nxënës e që më pas u përfshinë edhe nxënës të tjerë.

Rrahje mes nxënësve ndodhi para xhamisë “Kadirie” në lagjen e “Muhaxherëve.

Në videot e dërguara në KosovaPress ku shihet rrahje mes nxënësve, shihet edhe ndërhyrja e një kalimtari i cili mundohet që të qetësoj situatën dhe t’i shpërndaj nxënësit aty.

https://www.youtube.com/watch?v=Yuk1e3gpRe0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2IBL6Y_7B2NAhtR9AO6_shOWKG4dVdSPaHWHwmaDndElYQ64HsDGFZVGw

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera