×
 • Lajme
 • Lajme

  Arif Vladi me 17 shkurt në hotel Lake Side

  FrontOnline
  09 Shkurt 2024

  Këngëtari i mirënjohur Arif Vladi, me 17 shkurt në ditën e përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës do të performoj në hotel Lake Side në Vermicë, në njërin prej hoteleve më të mirë në vend.

  Për ju që ende nuk keni rezervuar, mos e humbisni këtë mundësi të rrallë që hotel Lake Side e ka ofruar për klientet e tij besnik.

  Hotel Lake Side i cili gjendet shumë afer pikës kufitare në Morinë, është njëri ndër hotelet më të mirë në vend, ka menynë më të përsosur si dhe stafin shumë mikëpritës. Andaj mos humbisni kohë, rezervoni menjëherë për të festuar këtë natë të veçantë me familjarët apo edhe me miqtë tuaj.

  Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company
  Nga Rubrika
  Lajme19 Prill 2024
  Inspektorati Policor i Kosovës ka rekomanduar suspendimin e një rreshteri policor, pasi një ankese nga një qytetar sot në Prizren. Sipas tij,...
  Lajme19 Prill 2024
  Një 17 vjeçar është arrestuar sot në Ferizaj nën dyshimin se ka tentuar ta vras me thikë një 20 vjeçar. I lënduari...
  Lajme19 Prill 2024
  Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Kosovës, ka konfirmuar arrestimin nga policia serbe të shtetasit kosovar dhe asaj britanike, Sadik...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Kosovës, ka konfirmuar arrestimin nga policia serbe të shtetasit kosovar dhe asaj britanike, Sadik...
  Sport19 Prill 2024
  Berat Gjimshiti zhvilloi një tjetër paraqitje mbresëlënëse me Atalantën në UEFA Europa League  në sfidën e dytë çerekfinale ndaj Liverpoolit, aty ku...
  Lajme19 Prill 2024
  Prokuroria Themelore në Prishtinë të enjten dorëzoi në Gjykatën Themelore në Prishtinë kërkesën për caktim të masës së paraburgimit ndaj Edin Nevzadit, administrator...
  Ekonomi19 Prill 2024
  Shqipëria ka njohur një rritje të fortë të importit të fruta-perimeve gjatë këtij viti. Të dhënat tregojnë, se Shqipëria bleu rreth 70...
  Bota/Rajoni19 Prill 2024
  Ogranizata e Kombeve të Bashkuara kanë dënuar shkatërrimin e qëllimshëm të pajisjeve mjekësore të Gazës, shkruan BBC, përcjell klankosova.tv “Misionet e fundit...
  Lajme19 Prill 2024
  Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi ka thënë se stërvitjet ushtarake të Serbisë, të quajtura “Vorbulla 2024”, paraqesin shqetësim për institucionet...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.