×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Rrahje brutale mes femrash, përfundojnë pa ndjenja

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Kamerat kanë kapur momentin kur dy gra rrahin brutalisht një grua tjetër, deri sa kjo e fundit të mbesë pa ndjenja.

  Personat prezent në Southsea Common në Portsmouth nxituan për të ndihmuar viktimën ndërsa dy sulmueset u larguan, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

  Nëna e viktimës postoi videon në internet në përpjekje për të identifikuar agresoret dhe shkruajti se vajza e saj pësoi nofull dhe hundë të prishur.

  Ndiqeni videon më poshtë për të kuptuar më shumë.

  Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni14 Prill 2024
  Zyrtarët turq, jordanezë dhe irakianë kanë thënë sot se Irani paralajmëroi SHBA-në 72 orë përpara se të niste sulmin e tij masiv...
  Bota/Rajoni14 Prill 2024
  Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Antonio Guterres, është i pari që flet në mbledhjen për Izraelin duke thënë se Lindja e Mesme...
  Bota/Rajoni14 Prill 2024
  Presidenti izraelit, Isaac Herzog ka thënë se Izraeli nuk po kërkon kërkon luftë pas sulmit të Iranit. Ai gjithashtu është shprehur se...
  Të tjera
  Lajme14 Prill 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot është takuar me deputetin kanadez, Rob Oliphant me të cilin kanë diskutuar për forcimin e marrëdhënieve...
  Bota/Rajoni14 Prill 2024
  Shumica e kabinetit të luftës izraelite favorizon një përgjigje ndaj sulmit të mbrëmshëm nga Irani, por anëtarët janë të ndarë në shkallën...
  Lajme14 Prill 2024
  Lëvizja Vetëvendosje sot ka mbajtur mbledhjen e radhës së Këshillit të Përgjithshëm të saj. Kryetari i LVV-së njëherësh kryeministri Albin Kurt tha...
  Kronika14 Prill 2024
  Një veturë është përfshirë nga flakët sot në fshatin Gllarevë në magjistralen Pejë – Prishtinë. Këtë për Klankosova e bëri të ditur...
  Kronika14 Prill 2024
  Një aksident mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur në rrugën Gjakovë-Pejë, nga ku ka mbetur i lënduar një person. Këtë ...
  Ekonomi14 Prill 2024
  Banorët e fshatit Shipitullë të Obiliqit po ankohen se KEK-u nuk ua ka kompensuar objektet nga të cilat duhet të largohen për...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.