×
 • Tenderët
 • Tenderët

  Rikthehet në rivlerësim tenderi Policisë për pjesë rezervë të automjeteve (dokument)

  FrontOnline
  31 Janar 2020

  Organi Shqyrtues i Prokurimit (OSHP) ka kthyer ne rivlerësim tenderin e Policisë së Kosovës “Furnizim me pjesë rezervë për automjetet Audi, Shkoda, BMW, Citroen, Ford Everest, Jeep Cheroke, Sead, Mercedes të PK-së”, raporton “Front Online”.

  Eksperti Shqyrtues i OSHP-së Hysni Muhadri në raportin e tij i ka dhënë të drejtë policisë së Kosovës rreth vendimit të tyre për anulim të këtij procesi të Prokurimit, deri sa Paneli Shqyrtues (PSH)  rikthen edhe një herë në rivlerësim këtë proces të Prokurimit, duke aprovuar kështu si të bazuar ankesën e Operatorit Ekonomik “Autopjesë Buqa”.

  Vendimi i Autoritetit Kontraktues, Policisë së Kosovës për këtë aktivitet Prokurimit do të merret në ditët në vijim, deri sa portali “Front Online” do të iu mbaj të informuar në vazhdimësi për rrjedhën e këtij procesi të prokurimi / Front Online /

  “Autopjesë Buqa”: Policia na shkaktoi dëme me anulimin e tenderit

  Super oferta nga Sharr Travel/ Vetëm 70€ për person në Hotel VM Resort & Spa 5* në Durrës
  Nga Rubrika
  Tenderët24 Janar 2024
  Ministria e Punëve të Brendshme (MB) që drejtohet nga Xhelal Sveçla, ka shpallur një tender prej 120 mijë euro për shërbime hoteliere,...
  Tenderët11 Janar 2024
  Telekomi i Kosovës ka shpërblyer me tender 15 milionësh kompaninë nga Kroacia “Ericsson Nikola Tesla d.d”, raporton Front Online. Në njoftimin e...
  Hulumtime10 Janar 2024
  Ministria e Shëndetësisë (MSH) ka shpallur tenderin prej më shumë se 22 milionë euro për përfundimin e punimeve në ndërtimin e objektit...
  Të tjera
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, tha se ka mbërritur sot në Arabinë Saudite për të zhvilluar bisedime me Princin e Kurorës, Mohammed bin...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Gjykata Themelore e Prishtinës, ua ka vazhduar edhe për dy muaj, Naim Murselit, Granit Plavës dhe Kushtrim Kokallës, të cilët dyshohen për...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se ka shpallur konkurs për kadetë korrektues, ku kërkohen 113 kadetë. Aplikimi për pozitën e Zyrtar...
  Sport27 Shkurt 2024
  Trajnerit të Interit, Simone Inzaghi ia kanë vënë syrin tri skuadrat angleze, Manchester United, Chelsea dhe Liverpooli. 47-vjeçari ka kontratë me Nerazzurrët...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Mediat kanë nisur të përmendin shpesh së fundmi sesi më të pasurit e botës po përgatiten për fundin e botës, duke shtuar...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Forca e Sigurisë së Kosovës (FSK) është duke vazhduar me përkrahjen e saj ndaj Ukrainës. Në një njoftim të lëshuar nga Ministria...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.