×
 • Tenderët
 • Tenderët

  Kryetari i komunës së Malishevës bëhet me “MacBoook”

  FrontOnline
  27 Maj 2024

  Kryetari i komunës së Malishevës Ekrem Kastrati është pajisur me një kompjuter të ri “MacBoook”, raporton Front Online.

  Përmes një tenderi me vlerë minimale, ku është ftuar vetëm një Operator Ekonomik (OE) komuna e Malishevës ka blerë një kompjuter të ri Apple MacBoook Air 13.6″,M2 8-core,8GB, 256 GB,8-CORE GPU, MIDNIGHT, për zyrën e kryetarit të kësaj komune.

  Në njoftimin e publikuar në platformën e E-Prokurimit shihet se vlera e këtij kompjuteri është 950 euro, deri sa fitues i këtij tenderi për furnizim me kompjuter për zyrën e kryetarit të komunës së Malishevës është “Visar Shurdhaj B.I”, raporton Front Online

  OFERTË për Black Friday, Festën e Flamurit dhe Pikën e Re në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Tenderët29 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka shpallur një tender prej hiç më pakë se 465 mijë euro për furnizim me pizhame, si dhe çorapë...
  Tenderët13 Maj 2024
  Agjencia Qendrore e Prokurimit (AQP) e ka shpërblyer me tender hiç më pakë se 1,9 milionë euro kompaninë “Mercom Company” për furnizim...
  Tenderët10 Maj 2024
  Komuna e Prishtinës ka ndaluar punimet në një objekt banesor në Prishtinë, ku në atë pronë me plan urban ishte paraparë të...
  Të tjera
  Lajme20 Qershor 2024
  Çmimet e ujit të pijes mund të rriten në ditët në vazhdim. Përpos rritjes së vazhdueshme të çmimeve të produkteve, rreth 170...
  Lajme20 Qershor 2024
  Kryenegociatori i Kosovës për dialogun me Serbinë, Besnik Bislimi, ka thënë se Kosova është një shtet i cili synon anëtarësimin në OKB,...
  Sport20 Qershor 2024
  Kombëtarja e Francës e ka nisur me fitore Kampionatin Evropian pasi mposhti Austrinë me rezultat minimal 1-0. Francezët u frikësuan kur ylli...
  Lajme20 Qershor 2024
  Minatorët e Trepçës, sërish kanë hyrë në grevë për arsye të ngjashme si herën e fundit – të njëjtëve s’u janë ekzekutuar...
  Lajme20 Qershor 2024
  Me një baner ku shkruante “Krejt dhe drejt nuk është kryeministër”, disa banorë të fshatit Shipitullë të Obiliqit, kanë protestuar para objektit...
  Lifestyle20 Qershor 2024
  Teksa termometri duket se është “çmendur” dhe temperaturat jashtë janë tepër të larta, me siguri që edhe ju jeni nga ata persona...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.