Gjuha:
×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Prishtinë: Shkon në pompë për të mbushur veturën me derivate, i vjedh punëtorit 400 euro

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Kishte shkuar në pompë të derivateve të naftës, për tu furnizuar, mirëpo ky nuk ishte qëllimi i vetëm i prishtinasit.

  Ai ka arritur të ja marrë punëtorit të kësaj pompe 400 euro.

  Policia njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

  “Pas hetimeve lidhur me disa raste të tjera të Grabitjeve, janë arrestuar edhe dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar (njëri i mitur) dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thekson policia

  Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500
  Nga Rubrika
  Lajme24 Mars 2023
  Sektori i Hetimeve të Stacionit policor Prizren është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale “Ngacmim” që ka ndodhur më datë 28/02/2023...
  Lajme24 Mars 2023
  Kryeministri Edi Rama ndodhet në Britaninë e Madhe prej dy ditësh. Në një komunikim në auditorin e Institutin Mbretëror të Marrëdhënieve Ndërkombëtare,...
  Lajme24 Mars 2023
  Policia ka bërë të ditur se kanë arrestuar një burrë në Gjilan dhe i njëjti ishte në kërkim. Sipas njoftimit të policisë...
  Të tjera
  Lajme24 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës,  Albin Kurti, sot feston ditëlindjen e 48. Kurti ka lindur më 24 mars 1975 në Prishtinë. Kurti është kryeministri...
  Lajme24 Mars 2023
  Një person me lëndime në kokë dhe këmbë është paraqitur në stacionin policor Leposaviq dhe ka deklaruar se është sulmuar fizikisht dhe...
  Lajme24 Mars 2023
  Mjeku në Klinikën e Urologjisë, Liridon Selmani, ka reaguar pasi që ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, të enjten e vizitoi këtë Klinikë...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Një hotel shtatëkatësh në Stamboll është përfshirë nga flakët mëngjësin e sotëm, duke shkaktuar dy viktima dhe dy të lënduar. Zjarri në...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Një ngjarje e rëndë ka tronditur SHBA-në, ku një 30-vjeçar është goditur me thikë në një autobus në Las Vegas. Në video,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.