Kronika

Policia jep detaje për rastin ku u dogj një lokal mbrëmë në Prishtinë

Policia jep detaje për rastin ku u dogj një lokal mbrëmë në Prishtinë
10:15 | 20 Qershor 2022

Një lokal është përfshirë nga zjarri në rrugën “Xhavit Hoxha” në Prishtinë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga zjarri i është përfshirë një pjesë e lokalit të tij. Njësiti i zjarrfikësve ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka shuar zjarrin”, njofton policia.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz, rasti vazhdon të hetohet.

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera