[wp-story]

Kronika

Persona të maskuar vjedhin para në Prishtinë

Persona të maskuar vjedhin para në Prishtinë
12:37 | 05 Nëntor 2019

Dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës kanë grabitur një sasi parash nga një grua derisa ajo ishte duke punuar.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Prishtinë.

Po ashtu bëhet e ditur se të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur, ndërkaq nuk raportohet për persona të lënduar.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera