Kronika

Përleshje në Gjakovë, plagosen dy persona

Përleshje në Gjakovë, plagosen dy persona
15:35 | 17 Korrik 2020

Në Gjakovë ka ndodhur një përleshje mes disa personave, ndërsa dy prej tyre janë therur me thiksë.

Drejotori i Policisë Rajonale të Gjakovës, Lumni Graishta, ka treguar për Gazetën Express se pasi kishin arrestuar tre persona të dyshuar se janë përfshirë në përleshje, njëri nga ta është dërguar në spital.

Sipas informatave të Policisë, edhe një tjetër ka marrë lëndime dhe është dërguar në emergjencën e qytetit.

“Rreth orës 13:30 policia është informu për një rast të rrahjes në rrugën ‘Gjon Nikollë Kazazi’. Njësitet policore i janë përgjigjur rastit dhe kanë shoqëruar tre persona si të dyshuar. Njëri ka pasur lëndime të dukshme. Ai është dërguar në spital rajonal. Edhe një person tjetër i lënduar është dërguar në emergjencë”, ka thënë Graishta.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera