×
  • Lajme
  • Lajme

    Përfundon takimi ndërmjet Ramës dhe Limajt, nuk prononcohen për medie

    FrontOnline
    29 Qershor 2020

    Ka përfunduar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe liderit të partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, raporton Front Online.

    Ky takim ka zgjatur rreth një orë, por nuk është bërë e ditur për medie se çfarë është biseduar.

    Pas takimit kryeministri i Shqipërisë dhe lideri i Nismës nuk janë prononcuar për medie.

    Ndërsa të dy kanë vazhduar për në restorantin ku dhe do të drekojnë.

    Kujtojmë se pas këtij takimi Rama do të takohet me Kryeparlamentaren, Vjosa Osmani, e me pas me liderët tjerë të partive politike.

    Vedat Bajrami banori më i ri në Big Brother VIP Kosova
    Nga Rubrika
    Kronika18 Qershor 2024
    Një person është arrestuar në Pejë, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë Zoraki me...
    Kronika18 Qershor 2024
    Një burrë në Prishtinë ka raportuar se dikush ka hyrë në banesën e tij dhe ka vjedhur një shumë të parave. Rasti...
    Kronika18 Qershor 2024
    Një person është raportuar i zhdukur në Pejë. “Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar rastin e lartcekur lidhur me viktimën mashkull kosovar”, thuhet...
    Të tjera
    Lajme18 Qershor 2024
    Emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, është takuar me kryeministrin e ri serb, Millosh Vuçeviq, në Athinë. Lajçak tha se...
    Lajme18 Qershor 2024
    Presidentja Vjosa Osmani ka shpërndarë një video me një përmbledhje nga pjesëmarrja e saj në Samitin për Paqe që u mbajt në...
    Lajme18 Qershor 2024
    Sekretari i AAK-së, njëherit kryetar i OVL-UÇK-së në Pejë, Gazmend Syla, për FrontOnline thotë se pensionet që marrin aktualisht veteranët e UÇK-së,...
    Lajme18 Qershor 2024
    Temperatura të larta do të ketë të martën në Kosovë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat maksimale do të jenë nga 28-32...
    Lajme18 Qershor 2024
    Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prizren, ku një grua dyshohet se është vetëvrarë. Lajmin e ka konfirmuar Shaqir...
    Lajme18 Qershor 2024
    Deputeti i PDK-së, Hisen Berisha, për FrontOnline, thotë se është detyrim ligjor që kategoria e veteranëve të luftës, të jetë nën nivelin...

    FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.