×
Etiketë: prononcohen
Lajme29 Qershor 2020
Ka përfunduar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe liderit të partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, raporton Front Online. Ky takim ka zgjatur rreth një orë, por nuk është bërë e ditur për medie...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.