×
Etiketë: medie
Lajme29 Qershor 2020
Ka përfunduar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe liderit të partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, raporton Front Online. Ky takim ka zgjatur rreth një orë, por nuk është bërë e ditur për medie...
Ekonomi18 Qershor 2020
Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti dhe ministrja e Financave, Hykmete Bajrami takuan sot guvernatorin e Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti, me të cilin biseduan për rolin dhe mundësitë që ka...
Lajme17 Qershor 2020
Sapo ka përfunduar takimi mes liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe të dërguarit të posaçëm për dialogun Kosovë - Serbi, Miroslav Lajçak, raporton Front Online. Lajçak, pas takimit, nuk pranoi të prononcohet...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.