[wp-story]

Sport

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Kosova në avantazh

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Kosova në avantazh
21:34 | 18 Nëntor 2020

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Kosovë-Mildavi, transmeton Front Online

Kosova është në epërsi 1-0 deri më tani.

Lirim Kastrati ishte golashënuesi i parë në minuten e 30’të

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera