[wp-story]

Lajme

Përfundon mbledhja e LDK-së, nuk deklarohen për media

Përfundon mbledhja e LDK-së, nuk deklarohen për media
18:42 | 19 Prill 2021

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Pas përfundimit të kësaj mbledhje, kanë dalur anëtarët e kësaj partie, mirëpo të njëjtit nuk janë deklaruar për media.

Anëtarja e Kryesisë së LDK-së, Besa Gaxherri shkurt tha se kjo ishte një mbledhje e rregullt.

Në këtë mbledhje morën pjesë edhe ish-ministrat në Qeverinë Hoti, Armend Zemaj dhe Besian Mustafa.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera