×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme, me çmime me të lira në treg

  FrontOnline
  21 Shkurt 2024

  Sot po flasim për derivate. Por jo për çdo lloj derivati, po flasim për derivatet e Petrol Company. Me derivatet e kësaj kompanie, ju i bëni 30% më shumë kilometra sesa me të tjerat. Mirë e lexuat, mos u ktheheni edhe njëherë, 30% më shumë kilometra.

  Imagjinoni, po niseni në një udhëtim që e keni ëndërruar. E cila është mënyra më e mirë, të ndaleni në një stacion për derivate të besueshme. Se hej, keni disa kilometra serioze për të kaluar! Dhe gjëja e fundit që dëshironi është që udhëtimi juaj i ëndrrave të kthehet në një makth në mes të askund, apo jo?

  Por prisni, ka më shumë! Sepse jo vetëm që merrni performance të mirë, por gjithashtu mund të shijoni zbritje dhe oferta të mahnitshme. Kush tha që mbushja e rezervuarit duhej të zbrazte portofolin tuaj?
  E plus atë, ju mund t’i merrni me super zbritje, sepse çdo herë ka zbritje dhe oferta. E nëse e ke kartelën VIP,apo aplikacionin e Petrol Company, ky është nivel tjetër, sepse pas secilës herë, ke zbritje të veçanta.

   

  Edoni i shokuar teksa Lugati i tregon diçka për Artanin
  Nga Rubrika
  Ekonomi13 Prill 2024
  Aleanca Kosovare e Bizneseve-AKB, Ministria e Punëve të Brendshme e Kosovës dhe Organizata ekonomike SHRBSH nënshkruan Memorandum Bashkëpunimi mes vete me qëllim...
  Bota/Rajoni12 Prill 2024
  Çmimet e arit u rritën në një kulm historik të premten, me 0.5 për qind të arit në 2,384.34 dollarë për ons...
  Ekonomi12 Prill 2024
  Zv.kryeministri për Çështje Ekonomike Fatmir Bytyqi, thotë se inflacioni është vënë nën kontroll. Ai në një postim në Facebook thotë se sipas...
  Të tjera
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Zyrtari i tretë më i pushtetshëm në Kinë, Zhao Leji – anëtar i Komitetit të Partisë Komuniste të Kinës – e ka...
  Sport13 Prill 2024
  Atletico Madrid ka marrë pikë të plota të shtunën ndaj Girona në kuadër të Javës së tridhjetë në La Liga. Ndeshja e zhvilluar...
  Sport13 Prill 2024
  Ballkani e ka konsoliduar udhëheqjen e tabelës së Superligës së Kosovës në futboll, duke bërë dy pikë më shumë se sa Llapi...
  Bota/Rajoni13 Prill 2024
  Holanda do të mbyllë ambasadën e saj në Teheran të Iranit, nesër si një masë paraprake. Kështu tha Ministria e Jashtme holandeze,...
  Lajme13 Prill 2024
  Zyra e Rregullatorit të Energjisë (ZRRE) në Kosovë nuk ka ende informacione se nga cilët operatorë furnizohet Elektroseveri për shpërndarjen e energjisë...
  Lajme13 Prill 2024
  I është dhënë lamtumira e fundit, 21 vjeçarjes  që u vra dje nga ish bashkëshorti brenda Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj....

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.