[wp-story]

Kronika

Për një ditë, policia arreston 32 persona

Për një ditë, policia arreston 32 persona
10:09 | 13 Nëntor 2020

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka arrestuar 32 persona, raporton Front Online.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, 14 persona janë dërguar në mbajtje, një në ndalim policer dhe 4 në vuajtje të dënimit./Front Online

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera