×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Për 24 orë në Kosovë, 53 aksidente dhe mbi 900 gjoba të shqiptuara

  FrontOnline
  24 Qershor 2020

  Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 53 aksidente, 21 prej tyre kanë përfunduar me persona të lënduar.

  Për shkelësit e rregullave të trafikut, policia ka shqiptuar 949 gjoba.

  Po ashtu policia njofton për arrestimin e 7 personave, ku tre prej tyre janë dërguar në mbajtje.

  Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Kronika24 Shkurt 2024
  Një 42-vjeçar nga Kosova ka vdekur të shtunën në Olbia të Italisë, pasi ka rënë nga kati i tretë i një kantieri...
  Lajme24 Shkurt 2024
  Të hënën, pritet të nisin punimet me kapacitete të plota për rregullimin e rrugës magjistrale Prishtinë-Mitrovicë. Kontrata për këtë rrugë ishte nënshkruar...
  Lajme24 Shkurt 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Prabowo Subianto për zgjedhjen si president i Indonezisë. Osmani me anë të një postimi në...
  Të tjera
  Vip24 Shkurt 2024
  Dinamikat e spektaklit të fundit sollën dhe debati ne parë mes Heidit dhe Romeos, një nga tre çiftet e shtëpisë së “Big...
  Vip24 Shkurt 2024
  Artisja e njohur, Rina Balaj në bashkëpunim me rep-artistin, Marin kanë publikuar projektin më të ri muzikor. “Jena dashtë” titullohet kënga e...
  Vip24 Shkurt 2024
  Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova, dhe ndër më të komentuarit për zërin e tyre magjik, Adri dhe Ilirana kanë sjellë projektin...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, ka thënë se Ukrainës duhet t’i bëhet mbështetje e fuqishme në luftën e...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Ukraina në ditën e dyvjetorit të pushtimit nga Rusia ka nënshkruar marrëveshje të veçanta sigurie me Kanadanë dhe Italinë. Në ceremoninë e...
  Bota/Rajoni24 Shkurt 2024
  Javën e ardhshme ka gjasë të bëhet transferi i parë nga paketa 50 miliardëshe e Bashkimit Evropian si ndihmë për Ukrainën. Presidentja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.