Kronika

Pejë: Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën e tij

Pejë: Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën e tij
09:34 | 29 Qershor 2020

Është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ka ushtruar dhune psikike dhe fizike ndaj nënës së tij.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Rasti ka ndodhur në qytetin e Pejës.

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera