×
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  Cilësi, gatim dhe shpërblim

  FrontOnline
  12 Maj 2021

  Mielli Finnesa perveq cilësisë dhe zgjedhjeve të shumta që ofron në treg për konsumatorët e saj, vazhdon që gjithmonë të jetë afër tyre dhe ti shpërblejë ata në mënyra dhe dhurata të ndryshme.

  Tani është aktive loja shpërblyese, ku secili konsumatorë me blerjen i cilit do llojë dhe paketim të miellit Finnesa ka mundësi të jetë pjesëmarrës dhe fitues i shumë shpërblimeve përmes kuponave që gjenden brenda paketimeve të miellit.Në mesin e shumë shpërblimeve të ofruara si shpërblim kryesor në këtë lojë janë:
  Para cash, Lavatriçe, Televizor, Enëlarëse, Frigorifer, dhe shumë shpërblime të tjera.

  Kësaj here ne po ju sjellim disa nga fituesit që janë përzgjedhur këtë javë, që janë:1. Driton Imeri – Fitues i njërit prej Enëlarëseve të dhuruara.

  2. Driton Sadrija – Fitues i njërit prej Lavatriçeve të dhuruara.

  3. Erblin Qerimi- Fitues i njërit prej Frigoriferëve të dhuruarë.

  4. Serbeze Rexhaj- Fituese e njërit prej Enëlarëseve të dhuruara.

  5. Shpresa Kelmendi – Fituese e njërit prej Televizorave të dhuruara.

  6. Ylber Latifi – Fitues i njërit prej Enëlarëseve të dhuruara.

  Me miellin Finnesa, mundesh edhe me gatu edhe shumë me fitu..

  (Artikull i sponsorizuar)

  Përmes investimeve, KEDS iu ofron rreth 10 mijë banorëve të Vitisë stabilitet energjetik
  Nga Rubrika
  Ekonomi04 Tetor 2023
  Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës (BQK), Ahmet Ismaili takoi drejtuesit e lartë të Këshillit të Byrove në Bruksel, Sandra...
  Artikull i Sponsoruar30 Shtator 2023
  Në ambientet e fabrikës së miellit M&Sillosi në Xërxë të Rahovecit, u mbajt eventi i fabrikës së ushqimit të kafshëve, “Farmisa”. Aty...
  Ekonomi30 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti, ka thënë se ekonomia e vendit ka shënuar progres të pa parë në historinë e Kosovës, sipas tij, mesatarja...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Anton Quni, lidhur me sulmin terrorist në Banjskë, veri të Kosovës, më 24 shtator, ka...
  Lajme04 Tetor 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka pritur në takim ministrin gjerman të Ushqimit dhe Bujqësisë, Cem Ozdemir. Atë e ka njoftuar për...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ish-nënkryetari i Listës Serbe, Milan Radojiçiqi i cili ishte organizatori i sulmit në Banjskë të Zveçanit dje u arrestuar nga shtetit serb....
  Lajme04 Tetor 2023
  Ish-këshilltari i Thaçit, Bekim Çollaku, tha se informaat që i posedon kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, nuk i posedojnë liderët e Kosovës....
  Sport04 Tetor 2023
  Zyrtari i VAR-it, Darren England, nuk do të ndajë drejtësinë në asnjë ndeshje të Liverpoolit për pjesën tjetër të sezonit pas përfshirjes...
  Lajme04 Tetor 2023
  Ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, ka thënë se Kosova nuk duhet të prodhojë raport të njëanshëm lidhur me agresionin në Banjskë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.