Bota/Rajoni

Nuk e kishte vendosur maskën e fytyrës në tren – dy roje sigurie e tërheqin zvarrë pasagjerin dhe e hedhin për toke

Nuk e kishte vendosur maskën e fytyrës në tren – dy roje sigurie e tërheqin zvarrë pasagjerin dhe e hedhin për toke
18:01 | 22 Qershor 2020

Pasagjeri i një treni në Spanjë tërhiqet zvarrë nga rojet e sigurisë, pasi nuk e kishte vendosur maskën në fytyrë.

Sipas mediave të huaja, pamjet tronditëse të cilat u xhiruan në stacionin hekurudhor “La Segrera” në Barcelonë, tregojnë një burrë të përfshirë në një përleshje me dy roje sigurie.

The two officers were involved in a scuffle with the man At one point during the fight, the man is thrown down some steps and he lands on the floor on his back with a loud thud

Siç shihet në pamjet e mëposhtme, dy rojet të cilët u përleshën me një pasagjer, e hodhën atë në tokë, ndërsa burri përplasi kokën për betoni.

Përveç kësaj, edhe një incident tjetër i ngjashëm ndodhi në stacionin e trenit në Getafe afër Madridit, kur një burrë u kap nga rojet e trenit pasi ky i fundit nuk e kishte vendosur maskën.

NimiTV ofron 30% zbritje për Black Friday

Të tjera