×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Nuk e kishte vendosur maskën e fytyrës në tren – dy roje sigurie e tërheqin zvarrë pasagjerin dhe e hedhin për toke

  FrontOnline
  22 Qershor 2020

  Pasagjeri i një treni në Spanjë tërhiqet zvarrë nga rojet e sigurisë, pasi nuk e kishte vendosur maskën në fytyrë.

  Sipas mediave të huaja, pamjet tronditëse të cilat u xhiruan në stacionin hekurudhor “La Segrera” në Barcelonë, tregojnë një burrë të përfshirë në një përleshje me dy roje sigurie.

  The two officers were involved in a scuffle with the man At one point during the fight, the man is thrown down some steps and he lands on the floor on his back with a loud thud

  Siç shihet në pamjet e mëposhtme, dy rojet të cilët u përleshën me një pasagjer, e hodhën atë në tokë, ndërsa burri përplasi kokën për betoni.

  Përveç kësaj, edhe një incident tjetër i ngjashëm ndodhi në stacionin e trenit në Getafe afër Madridit, kur një burrë u kap nga rojet e trenit pasi ky i fundit nuk e kishte vendosur maskën.

  Punime në rrjet, KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Zvicra ka votuar për rritje të numrit të pensioneve për të moshuarit, në një referendum të mbajtur të dielën, sipas parashikimeve preliminare...
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Instituti i Statistikave raportoi rreth bilancit në rritje të sasisë së prodhuar të energjisë elektrike në Shqipëri përgjatë vitit 2023. Sasia e...
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Më shumë se 355 mijë personel rus janë vrarë dhe plagosur në luftën në Ukrainë, sipas Ministrisë së Mbrojtjes së Mbretërisë së...
  Të tjera
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Zgjedhjet për pushtetin në kryeqytetin e Serbisë, do të rimbahen më vonë gjatë këtij viti, thanë të dielën autoritetet serbe. Njoftimi pasoi...
  Sport03 Mars 2024
  Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës. Gjilani është në disavantazh ndaj Malishevës me rezultat 1-2. Në anën tjetër,...
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Franca po përgatitet të bëhet vendi i parë në botë që vendos të drejtën e abortit në kushtetutën e saj. Të hënën,...
  Kronika03 Mars 2024
  Policia ka ekzekutuar ditën e sotme një vendim gjykate të shkurtit 2022, që dënonte Liam Osmanin, banorin e ri të “Big Brother...
  Kronika03 Mars 2024
  Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka shqiptuar 1740 gjoba në trafik. Sipas raportit të policisë, gjatë ditës së djeshme janë...
  Lajme03 Mars 2024
  Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu-Kodra, sot, në një konferencë për media, ka thënë se Qeveria Kurti është karakterizuar me...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.