Gjuha:
×
Etiketë: tërheqin
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë kanë tërhequr një udhëzim të muajit gusht që kishte krijuar shkaktuar polemika të forta, i cili sugjeronte se nuk ishte e nevojshme të testoheshin personat pa simptoma që mund të ishin...
Lajme16 Shtator 2020
Kuvendi i Kosovës nesër do t’i kthehet punës, ku edhe do të mbajë seancë plenare. Në rend dite është edhe votimi i Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike. Miratimi i këtij projektligji do t’i hapte rrugë tërheqjes...
Vip12 Shtator 2020
Rep-artisti i njohur, Gold Ag, kohëve të fundit është duke marrë vëmendje të madhe nga fansat. Kjo, jo vetëm për shkak të projekteve të tij muzikore, por edhe përmes postimeve të ndryshme që po bën...
Lajme02 Korrik 2020
Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka thënë se tërheqja prej 10 për qind e kursimeve të Trustit duhet të implementohet sa më shpejt. Bajrami është shprehur se brenda disa javësh ose më shumë se një...
Ekonomi30 Qershor 2020
Dje janë realizuar pagesat për masën 15 të pakos emergjente kundër Covid-19. Gjithsej 15 mijë e 317 familje përfituese të cilët nuk kanë asnjë anëtarë të familjes të punësua, kanë marrë pagën e premtuar nga...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Komandantët ushtarakë kinezë dhe indianë kanë rënë dakord të tërheqin forcat e tyre nga rajoni i diskutueshëm kufitar Ladakh në Himalaje, pas konfliktit në të cilin u vranë të paktën 20 ushtarë indianë, njoftuan të...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Pasagjeri i një treni në Spanjë tërhiqet zvarrë nga rojet e sigurisë, pasi nuk e kishte vendosur maskën në fytyrë. Sipas mediave të huaja, pamjet tronditëse të cilat u xhiruan në stacionin hekurudhor “La Segrera”...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.