[wp-story]

Bota/Rajoni

Njësia Speciale ndërhyn në Tuz, kjo është arsyeja

Njësia Speciale ndërhyn në Tuz, kjo është arsyeja
13:56 | 25 Shkurt 2021

Mëngjesin e sotëm njesitë speciale të Malit të Zi, mbuluan qendren e Tuzit, gjegjësisht kafet përreth.

Në vendngjarje u pa kryetari i Komunes Nik Gjeloshaj, nenkryetarët Ivanaj dhe Ramoviq dhe bashkepunetorë tjerë.

Kjo tollovi u shkaktua për shkak të masave të reja kundër koronavirusit.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera