[wp-story]

Lajme

Nis takimi Thaçi – Hoti

Nis takimi Thaçi – Hoti
09:40 | 15 Qershor 2020

Ka nisur takimi mes Presidentit të vendit Hashim Thaçi dhe kryeministrit Avdullah Hoti.

Takimi i tyre po ndodh në javën kur në Kosovë pritet të vijë Përfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi dhe Ballkanin Perëndimor, Miroslav Lajçak./Front Online

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera