Lajme

Meta takohet me Hazirin, biseduan për rrugën euroatlantike të Kosovës dhe Shqipërisë

Meta takohet me Hazirin, biseduan për rrugën euroatlantike të Kosovës dhe Shqipërisë
10:54 | 24 Korrik 2020

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se është takuar me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

“Faleminderit për mikpritjen presidentit të Republikës së Shqipërisë, mikut tim z. Ilir Meta. Biseduam për rrugën euroatlantike të shteteve tona dhe për situatën e përballjes me COVID-19”.

“Faleminderit Shqipërisë për mbështetjen e fuqishme ndaj Kosovës, në të gjitha proceset!”, ka shkruar Haziri në rrjetin social Facebook.

 

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera