Lajme

Menaxhimi i situatës me COVID-19, Zemaj raporton para Komisionit për Shëndetësi

Menaxhimi i situatës me COVID-19, Zemaj raporton para Komisionit për Shëndetësi
07:40 | 19 Qershor 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj sot të do të raportoj para Komisionit për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, lidhur me menaxhimin e situatës me coronavirus.

Mbledhja e këtij komisioni do të mbahet në orën 10:00 në Kuvendin e Kosovës.

Kujtojmë se pas lehtësimit të masave, ditët e fundit ka pasur rritje të rasteve me COVID-19 në vend.

Mbrëmë u konfirmuan edhe 83 raste të reja duke quar në 1 mijë e 916 numrin e të prekurve me virus në vend.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera