[wp-story]

Bota/Rajoni

Mbi 440 të vdekur nga Covid-19 në Gjermani

Mbi 440 të vdekur nga Covid-19 në Gjermani
10:43 | 17 Janar 2021

Gjermania ka regjistruar 445 vdekje nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Autoritetet kanë njoftuar se gjatë kësaj periudhe janë infektuar 13.882 persona me COVID-19.

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se që nga fillimi i pandemisë janë regjistruar mbi 2.000.000 raste pozitive me COVID-19 dhe 46.419 vdekje.

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera