Vip

Martohet Arbër Hajdari, dalin fotot e para të nuses me vello

Martohet Arbër Hajdari, dalin fotot e para të nuses me vello
17:19 | 01 Tetor 2022

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Së fundmi janë bërë publike disa fotografi, në të cilat Vlera shihet e veshur nuse, dhe ngjan me një yll.

Dasma në shtëpinë e dhëndrit në Tiranë pritet të mbahet sonte, ku priten të vijnë miqtë nga Kosova.

Kjo figurë ka një atribut alt të zbrazët; emri i kartelës për të është 6D16840F-55AD-4254-AB9C-ECA9EA5983AF.jpeg
Kjo figurë ka një atribut alt të zbrazët; emri i kartelës për të është BEA70213-5B74-4677-A76E-D82539A956E0.jpeg

OFERTË për Black Friday, Festën e Flamurit dhe Pikën e Re në Petrol Company

Të tjera