×
 • Infografika
 • Infografika

  Maqedonia e Veriut e kalon Kosovën me vdekje nga COVID-19

  FrontOnline
  30 Shtator 2020
  Delegacioni nga Drake University viziton Devolli Corporation, njësinë Prince Caffe
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka shkruar për vizitën e disa deputetëve të Bundestagut gjerman në Kosovë. Ata për dy...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Aksidenti me përfundim tragjik që ndodhi të hënën tek Ministria e Arsimit në Prishtinë nuk ishte i vetmi. Një ditë më parë...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, priti në takim përfaqësuesin special të qeverisë federale të Gjermanisë për vendet e...
  Sport27 Shkurt 2024
  Barcelona raportohet se është e gatshme t’i ofrojë Adrien Rabiotit një kontratë dyvjeçare. Mesfushori mund t’i bashkohet Barçës si lojtar i lirë...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, do të arrijë sonte në Shqipëri ku do të marrë pjesë në dy samite të rëndësishme, të...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Është zbardhur agjenda e vizitës në Tiranë e presidentit të Ukrainës, Volodymyr Zelensky. Agjenda në vijim: 09.00 – Presidenti Zelenskyy do të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.