Auto

Mansory Stallone GTS

Mansory Stallone GTS
12:40 | 13 Tetor 2021

Mansory Stallone GTS bazohet në Ferrari 812 GTS. Ky Spider tani ka 830 kuaj fuqi dhe 740 Nm çift rrotullues.  Përshpejtimi nga 0 në 100 km/h zgjat 2.8 sekonda, ndërsa shpejtësia maksimale është 345 km/h.

Konsumi i karburantit është 17.3 l / 100 km dhe emetimet e CO2 janë 383 g / kmPaketa Mansory gjithashtu përfshin një çantë trupi aero të bërë nga fibra karboni (spoileri i përparmë, pragjet, vrimat e ajrit, difuzori i pasmë, spoileri i pasmë i goditur), pasqyrat me fibër karboni, rrota të zeza 22 inç, pezullimi i modifikuar, sistemi i shkarkimit sportiv, dy- brendshme lëkure ton, dysheme dyshemeje me logon Mansory./FrontOnline/

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera