Lajme

Limaj pas takimit me liderët e koalicionit qeverisës: Ujmanin do ta menaxhoj Kosova

Limaj pas takimit me liderët e koalicionit qeverisës: Ujmanin do ta menaxhoj Kosova
18:10 | 10 Shtator 2020

Ka përfunduar takimi në mes të liderëve të partive politike të cilët janë pjesë e koalicionit qeverisës, raporton Front Online.

Pas përfundimit kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj tha se tema e takimit ka qenë puna e vazhdueshme e qeverisë dhe marrëveshja e arritur në SHBA.

Ai foli edhe për Liqenin e Ujmanit, me ç’rast tha se atë do ta menaxhoj Kosova.

“Liqenin e Ujmanit do ta menaxhoj Kosova. Mendoj se nuk ka mospajtime por ka nevojë për koordinim. Interesi jonë është të dalim më të fuqishëm. Ne jemi të kënaqur me delegacionin e Kosovës në SHBA”, tha ai./Front Online/

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera