×
 • Kronika
 • Kronika

  Lëndohet një person në vendin e punës

  FrontOnline
  05 Korrik 2020

  Një person është lënduar derisa ka qenë duke punuar, njofton Policia e Kosovës

  Rasti ka ndodhur mesditën e së shtunës në Shtime.

  Sipas raportit të policisë, viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

  Ndërkohë, nuk është raportuar për persona të arrestuar, ndërkaq rasti vazhdon të hetohet.

  Stresi thotë se Vivien s’ka fuqi pa Getinjon, pajtohet Lugati
  Nga Rubrika
  Kronika28 Shtator 2023
  Mëngjesin e së mërkurës në Malishevë është shoqëruar në stacionin policor një person i dyshuar, meqë pas një mosmarrëveshjeje pronësore ka kanosur...
  Kronika28 Shtator 2023
  Të mërkurën rreth orës 11:00, ankuesi ka informuar Policinë në Prishtinë se bashkëshortja e tij në vazhdimësi është duke ushtruar dhunë psikike...
  Kronika28 Shtator 2023
  Në Voksh të Pejës, të mërkurën është arrestuar vozitësi i kamionit të një kompanie për grumbullimin e mbeturinave, pasi që dyshohet se...
  Të tjera
  Bota/Rajoni28 Shtator 2023
  Një autobus shkolle është përmbysur në Jeruzalem, si pasojë e të cilit janë plagosur dhjetëra nxënës. 33 fëmijë të moshës 8-12 vjeç...
  Lajme28 Shtator 2023
  Kompania Rajonale e Ujësjellësit Prishtina ka njoftuar se kanë shkyçur nga shërbimet e ujit, konsumatorë me borxhe të mëdha ndaj kompanisë. Nga...
  Vip28 Shtator 2023
  Pasi përfundoi një turne botëror dhe filmin “Barbie”, besoni apo jo, Dua Lipa aktualisht ka zgjedhur të bëjë disa pushime. Por në...
  Lajme28 Shtator 2023
  Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, tha se nuk guxohet të eksperimentohet më shtetin, duke shtuar se kreu i Qeverisë, Albin Kurti gaboi...
  Lajme28 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti, tha se pas sulmit terrorist në veri është dëshmuar se Serbia është e përkushtuar që të shkatërrojë ura të...
  Bota/Rajoni28 Shtator 2023
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Spanjë, ku një 14 vjeçar ka goditur me thikë 3 mësues dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.