×
 • Lajme
 • Lajme

  NimiTV, dhurata ideale e fundvitit

  FrontOnline
  15 Dhjetor 2023

  Edhe këtë herë NimiTV vjen me ofertë per fundvit për të gjithë shqiptarët në diasporë 12 muaj abonim nga 119.99€ në vetëm 79.99€ 6 muaj abonim nga 69.99€ në vetëm 49.99€

  Me këtë ofertë ju do të keni qasje në të gjitha kanalet shqip, ligat e futbollit si dhe ekskluzivisht Big Brother VIP Kosova.

  NimiTV mund ta shikoni në të gjitha paisjet Smart si :Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, Apple TV, Roku TV etj.

  Si të kontaktoni me NimiTV?

  NimiTV mund ta kontaktoni përmes Facebook apo Website, por edhe përmes numrave të

  telefonit:

  Zvicër +41-44-578-88-99

  Gjermani +49-221-59988956

  Angli +44-2-03-139-9024

  Australia +61-2-6188-4899

  Austri +43-720815633

  Belgjikë +32-2-893-70-98

  Finland +358-9-23170541

  Franca +080-090-9587

  Greqi +30-211-1983848

  Holanda +08-00-023-2267

  Itali +39-06-83364687

  Luxembourg +352-2-786-1384

  Norvegji +47-21-95-49-06

  Suedi +46-8-535-278-12

  Nga 10 janari fillojnë reduktimet, këto vende do të mbesin pa rrymë deri në 7 orë
  Nga Rubrika
  Lajme18 Maj 2024
  Në rrugën Klinë-Gjakovë është shembur dheu. Mediat lokale kanë publikuar pamje, ku shihet se si është shkatërruar rruga dhe se është e...
  Lajme18 Maj 2024
  Policia Rajonale e Komunikacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024 rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka ndaluar dy shoferët...
  Lajme18 Maj 2024
  Sot në mëngjes u kuptua se është shembur një pjesë e rrugës që shkon nga Klina në Gjakovë. Në lidhje me këtë...
  Të tjera
  Lajme18 Maj 2024
  Deputeti i Pavarur në Kuvendin e Kosovës dhe ish-zëvendës i kryeministrit Albin Kurti, Haki Abazi, për FrontOnline thotë se ministrja Donika Gërvalla...
  Vip18 Maj 2024
  Familja Salihu mbrëmë kishin festë. Kjo sepse Engji po i jep fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me...
  Lajme18 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka raportuar se një burrë ka vdekur në Prizren, si pasojë e kontaktit me rrymën. Në raportit 24 orësh,...
  Bota/Rajoni18 Maj 2024
  Aeroporti i Mynihut në Gjermani është mbyllur, sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kanë hyrë në psitën e tij. Siç raporton...
  Lajme18 Maj 2024
  Rezultati i mbledhjes së djeshme në Këshillin e Evropës, çështjet bilaterale dhe rajonale si dhe projektet e përbashkëta ishin temë e diskutimit...
  Lajme18 Maj 2024
  Deputeti i Listës Guxo që është në koalicion me Vetëvendosjen, Ekrem Mustafa, thotë se nuk ka përqarje të raporteve mes Presidentes Vjosa...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.