[wp-story]

Lajme

Lajm i rëndësishëm nga Aeroporti i Prishtinës për fluturime e sotshme

Lajm i rëndësishëm nga Aeroporti i Prishtinës për fluturime e sotshme
07:45 | 18 Qershor 2020

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka njoftuar se të gjitha fluturimet e planifikuara për sot, janë anuluar, raporton Front Online.

“Ju informojmë se fluturimet e datës 18 Qershor 2020, janë anuluar. Për të dhëna shtesë në lidhje me fluturimin tuaj, ju lusim që të kontaktoni kompanitë ajrore”, thuhet në njoftimin e tyre.

Kujtojmë që ky aeroport anuloi fluturimet e planifikuara edhe për datën 16 dhe 17 qershor./Front Online

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera