Lajme

Koci: Sulmet ndaj Speciales na kushtojnë, veprimet e gabuara të saj të adresohen në Gjykatë

Koci: Sulmet ndaj Speciales na kushtojnë, veprimet e gabuara të saj të adresohen në Gjykatë
11:58 | 27 Qershor 2020

Avokati Arianit Koci ka thënë se pas ngritjes së aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kreut të PDK-së, Kadri Veseli, duhet lënë Prokurorinë që ta bëjë punën e saj.

Përmes një postimi në Facebook, Koci ka thënë se çdo sulm ndaj saj, i kushton më shumë Thaçit, Veselit sesa vetë prokurorisë.

“Çdo sulm ndaj saj, i kushton më shumë Thaçit, Veselit dhe të gjithë neve, se sa vetë prokurorisë.

Veprimet eventuale të gabuara të prokurorisë, për çfarëdo motivi, duhet të adresohen në gjykatë”, ka thënë ai.

Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€

Të tjera