Lajme

Jahjaga takon djaloshin kosovar me koeficient të inteligjences 145

Jahjaga takon djaloshin kosovar me koeficient të inteligjences 145
18:32 | 22 Qershor 2020

Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, ka takuar sot Lumin djaloshin që ka koeficient të inteligjences 145.

Jahjaga tha se Lumi qysh nga mosha dy-vjeçare ka shfaqur nivel të inteligjencës jo të zakonshme me fëmijët e moshës së tij.

Njoftimi i plotë:

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera