×
Etiketë: 145
Bota/Rajoni02 Shtator 2020
Në Maqedoni të Veriut dy persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa janë regjistruar edhe 145 të infektuar të rinj. Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar...
Lajme03 Gusht 2020
Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës në takimin e mbajtur sot ka diskutuar rreth gjendjes aktuale të menaxhimit të situatës me pandeminë̈ COVID-19, respektimin e masave mbrojtëse, dhe koordinimin e akterëve kryesorë të nivelit lokal...
Lajme18 Korrik 2020
Këto janë komunat prej nga vinë rastet pozitive me Covid-19. Rastet pozitive janë nga: komuna Prishtinë 58 raste, komuna Gjilan 17 raste, komuna Ferizaj 10 raste, komuna Fushë Kosovë 9 raste, komuna Vushtrri 8 raste,...
Lajme22 Qershor 2020
Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, ka takuar sot Lumin djaloshin që ka koeficient të inteligjences 145. Jahjaga tha se Lumi qysh nga mosha dy-vjeçare ka shfaqur nivel të inteligjencës jo të zakonshme me fëmijët e...
Lajme22 Qershor 2020
Ish’presidentja, Atifete Jahjaga ka bërë të ditur se është takuar sot me Lumin, djaloshin nga Kosova, që ka koeficient të inteligjencës 145. Jahjaga ka thënë se Lumi qysh nga mosha 2-vjeçare ka shfaqur nivel të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.