×
 • Kronika
 • Kronika

  Ishte raportuar e zhdukur, gjendet e dhunuar një femër në Gjakovë

  FrontOnline
  29 Qershor 2020

  Është arrestuar një person në Gjakovë.

  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të dielën në mesditë ka arrestuar një person në Gjakovë.

  Sipas njoftimit, i njëjti dyshohet se ka dhunuar një femër e cila ishte raportuar si e zhdukur.

  Siç bën të ditur Policia e Kosovës, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa.

  Në anën tjetër viktima (femër kosovare) është dërguar në ekzaminim mjekësor.

  Policia nuk ka dhënë detaje shtesë se kur ishte raportuar si e zhdukur kjo femër nga Gjakovë.

  EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 
  Nga Rubrika
  Kronika27 Shkurt 2024
  Një burrë gjet i vdekur mbrëmjen e së hënës në bodrumin e ashensorit të një ndërtese. Rasti ka ndodhur në rrugën Kamenicë...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Aksidenti me përfundim tragjik që ndodhi të hënën tek Ministria e Arsimit në Prishtinë nuk ishte i vetmi. Një ditë më parë...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës po kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për të arrestuar një femër në Prishtinë. E dyshuara kërkohet për përfshirje në një...
  Të tjera
  Vip27 Shkurt 2024
  Pas debateve të forta në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë nisur dhe rrëfimet personale. Rike Roçi teksa bisedonte me Julin ndau...
  Sport27 Shkurt 2024
  Adrian Bajrami ka rinovuar kontratën me Benfican. Ai është pjesë e ekipit të dytë – Benfica B. Qendërmbrojtësi shqiptar zgjati kontratën deri...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Vendimi për dinarin serb është vendim politik, sipas analistit politik, Imer Mushkolaj, edhe pse, sipas tij, askush nuk e konteston se vendimi...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka shkruar për vizitën e disa deputetëve të Bundestagut gjerman në Kosovë. Ata për dy...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Aksidenti me përfundim tragjik që ndodhi të hënën tek Ministria e Arsimit në Prishtinë nuk ishte i vetmi. Një ditë më parë...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, priti në takim përfaqësuesin special të qeverisë federale të Gjermanisë për vendet e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.