Vip

Irma Libohova i kushton këngë Skenderbeut për 28 Nëntor

Irma Libohova i kushton këngë Skenderbeut për 28 Nëntor
21:41 | 28 Nëntor 2022

Këngëtarja Irma Libohova ka lansuar të dielën këngën e saj më të re.

Ajo titullohet “Trim mbi trima” dhe i kushtohet Gjergj Kastriot Skënderbeut.

Për muzikën është përkujdesur Egzon Sadiku i cili vjen nga komuna e Gjilanit.

Këngën, e cila vjen me rastin e Ditës së 28 Nëntorit, mund ta dëgjoni më poshtë:

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera