Lajme

IKSHPK sërish qytetarëve: Bartni maskat këto dy javë

IKSHPK sërish qytetarëve: Bartni maskat këto dy javë
21:29 | 16 Qershor 2020

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, u ka bërë sërish thirrje qytetarëve të bartin maskat mbrojtëse.

Përmes fotografive më poshtë, IKSHPK jep këshillat e duhura se si të vendoset maska në mënyrë të sigurt.

Gjeni llojin e maskës që ju e përdorni dhe mësoni se si ta vendosni e ta ruani të pastër.

Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

Të tjera