Lajme

Hoti shkon në Bruksel me ekip, nuk jep emra

Hoti shkon në Bruksel me ekip, nuk jep emra
20:13 | 14 Korrik 2020

Kreu i qeverisë së Kosovës, Avdullah Hoti të enjten do të takohet me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuciq në Bruksel.

Sipas ministrit të drejtësisë, Selimi Selimi, atje do të bisedohet për parimin e sovranitetit dhe integritetit.

 

Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa

Të tjera