×
 • Lajme
 • Lajme

  Hoti shkon në Bruksel me ekip, nuk jep emra

  FrontOnline
  14 Korrik 2020

  Kreu i qeverisë së Kosovës, Avdullah Hoti të enjten do të takohet me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuciq në Bruksel.

  Sipas ministrit të drejtësisë, Selimi Selimi, atje do të bisedohet për parimin e sovranitetit dhe integritetit.

   

   Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera
  Nga Rubrika
  Lajme27 Shkurt 2024
  Prokuroria Themelore e Prishtinës ka ngritur aktakuzë ndaj M.A i cili derisa ishte duke vozitur në fshatin Llapashticë e Poshtme të Podujevës...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka bërë të ditur edhe njëherë se Serbia dhe populli i saj qëndron përkrahë Kinës. Gjatë një...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Kosova më 17 shkurt të sivjetëm shënoi 16 vjetorin e pavarësisë së saj. Shtetësinë e Kosovës deri më tani e kanë njohur...
  Të tjera
  Kronika27 Shkurt 2024
  Në Gjilan është arrestuar një i dyshuar pasi në orët e vona të natës ka kanosur me armë një person tjetër për...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Kuvendi i Komunës së Prishtinës sot mban mbledhje të jashtëzakonshme me një pikë të vetme të rendit të ditës – shkarkimin e...
  Vip27 Shkurt 2024
  Banori i ri Silvi, ishte shumë i afërt me Sarën në oborrin e shtëpisë, teksa edhe po zhvillonin një bisedë. Silvi në...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Forcat e Armatosura të Izraelit (IDF) vranë një komandant ushtarak të Hezbollahut me një sulm ajror në makinën e tij të hënën....
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar pamje nga Baza Ajrore Taktike e NATO-s në Kuçovë. Rama vuri në pah se kjo...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Qyteti zviceran i Zyrihut pagoi gabimisht punonjësit e tij dyfishin e pagës së tyre për muajin shkurt, sipas mediave lokale. Rreth 30...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.