Lajme

Haradinaj para Speciales: Nuk e kam njohur dhe nuk do ta njohë Gjykatën Speciale

Haradinaj para Speciales: Nuk e kam njohur dhe nuk do ta njohë Gjykatën Speciale
15:49 | 29 Shtator 2020

Ka filluar intervistimi i nënkryetarit të Organizatës së Veteranëve të UCK-së, Nasim Haradinaj para trupit gjykues të Speciales, raporton Front Online.
Haradinaj tha se nuk e ka njohur nuk e njeh dhe nuk do ta njohë asnjëherë Gjykatën Speciale.
Sipas tij, Specialja nuk ka më afat, dhe të gjithë janë kundër saj.

“Nuk e kam njohur, nuk e njoh dhe nuk do ta njoh këtë gjykatë. Pas dy gushtit nuk keni më afat pas 2 gushtit. Ne kemi 150 mijë nënshkrime nga populli që jemi kundër kësaj gjykate”, tha ai.

 

🔴#LIVE Nasim Haradinaj del para Gjykatës Speciale

🔴#LIVE Nasim Haradinaj del para Gjykatës Speciale

Posted by Front Online on Tuesday, September 29, 2020

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera