Lajme

Hajnat sulmojnë me eksploziv bankomatin e BKT-së, nuk dihet sa para janë vjedhur (Foto)

Hajnat sulmojnë me eksploziv bankomatin e BKT-së, nuk dihet sa para janë vjedhur (Foto)
08:28 | 25 Gusht 2020

Policia e Kosovës në mëngjesin e sotëm e kanë rrethuar Qendrën Tregtare “Grand Store” në Prishtinë, pasi që dyshohet se hajnat e kanë sulmuar me eksploziv bankomatin e Bankës Kombëtarë Tregtare ( BKT), duke tentuar t’i vjedhin paratë, raporton portali Front Online.

Burimet e portalit i kanë dërguar nga vendi i ngjarjes fotografitë, mirëpo ende nuk janë bërë publike detajet e këtij rasti.

Front Online do t’iu mbajë të informuar për këtë rast.

 

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera