Kronika

Gruaja ushtron dhunë ndaj burrit në Prizren, rasti shkon në procedurë të rregullt

Gruaja ushtron dhunë ndaj burrit në Prizren, rasti shkon në procedurë të rregullt
11:18 | 14 Shtator 2020

Një femër shtetase e Shqipërisë dyshohet të ketë ushtruar dhunë në familje ndaj viktimës mashkull  në Prizren, bën të ditur Policia e Kosovës në raporton 24 orësh.

Deri te dhuna ka ardhur si pasojë e disa mosmarrëveshjeve familjare.

Ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Në  lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili rekomandon që palët të lirohen dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera