Kronika

Grabitje me armë zjarri në Ferizaj

Grabitje me armë zjarri në Ferizaj
10:10 | 15 Qershor 2020

Të dielën rreth orës 01:55 pas mesnatës, katër persona të armatosur nën kërcënim të armës ia kanë grabitur një femre disa para dhe një telefon celular.

Sipas viktimës të dyshuarit ndaj saj kanë përdorur dhunë fizike dhe si pasojë viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore të cilat janë duke e hetuar rastin.

Ata kishin hyrë në shtëpi për derisa ajo ishte aty.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera