×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Grabitje me armë zjarri në Ferizaj

  FrontOnline
  15 Qershor 2020

  Të dielën rreth orës 01:55 pas mesnatës, katër persona të armatosur nën kërcënim të armës ia kanë grabitur një femre disa para dhe një telefon celular.

  Sipas viktimës të dyshuarit ndaj saj kanë përdorur dhunë fizike dhe si pasojë viktima ka pranuar tretman mjekësor.

  Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore të cilat janë duke e hetuar rastin.

  Ata kishin hyrë në shtëpi për derisa ajo ishte aty.

  Artani: Stresi e Andi u gëzuan për ndarjen e Julit, s’duhet t’iu gëzohesh fatkeqësive të të tjerëve (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministri i Kulturës, Hajrullah Çeka, ka treguar se kanë përfunduar punimet renovuese në amfiteatrin e Pallatit të Rinisë. “Tani kemi një hapësirë...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Kanë kaluar më shumë se 30 orë që kur Enlirat Duraku nga Oda e Infermierëve ka hyrë në grevë urie. Lidhur me...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Kuvendi Komunal i Prishtinës në seancën e jashtëzakonshme të mbajtur gjatë ditës së sotme ka shkarkuar kryesuesin Pëllumb Bajçinovci, i cili vjen...
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Zëdhënësi i Bashkimit Evropian, Peter Stano, tha se Kosova dhe Serbia nuk mund të përparojnë në rrugën drejt anëtarësimit në Bashkimin Evropian,...
  Vip27 Shkurt 2024
  Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet me të ndjekur të momentit. Në një video në ‘Instagram’ Luizi tregon se...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Inspektorët e Tregut të Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë gjatë inspektimeve të rregullta në terren kanë evidentuar produkte të cilat në...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, bashkë me nënkryetaren e kësaj partie, Vlora Çitakun, takuan të dërguarin special të Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor,...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ish-ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla, ka kritikuar Bashkimin Evropian rreth zhvillimeve të dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe fasilitimin nga...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës ka bërë të ditur se bashkë me aleatët e saj, përfshirë Kosovën, kanë trajnuar mbi 34 mijë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.