[wp-story]

Kronika

Gjilanasi rrah dhe kërcënon prindërit

Gjilanasi rrah dhe kërcënon prindërit
11:41 | 03 Tetor 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjilan i cili vazhdimisht ka ushtruar dhunë ndaj prindërve, duke i kërcënuar dhe duke ju kërkuar te holla, raporton Front Online.

LEXO EDHE: Masakra e Reçakut në librin e historisë cilësohet si incident

“Gjilan 02.10.2020 20:35. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovari pasi që i njëjti vazhdimisht ushtron dhunë ndaj prindërve, duke i kërcënuar dhe duke ju kërkuar te holla. Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”, është thënë në raportin 24 orësh të policisë./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera