Kronika

Gjendet një trup i pajetë në Prishtinë, Policia po heton rastin

Gjendet një trup i pajetë në Prishtinë, Policia po heton rastin
11:21 | 04 Nëntor 2019

Gjatë ditës së djeshme një person është gjetur pa shenja jete në Prishtinë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njësia përkatëse policore tashmë është duke hetuar rastin./Front Online/

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera