Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Shqipëria mbushet me turistë kosovarë falë Sharr Travel

  FrontOnline
  17 Mars 2023

  Kush udhëton, ka çka kallxon. Akoma më shumë kur për rrugë nisesh me agjencionin kampion.Si ky kallaballëk që zgjodhi ofertat e Sharr Travel për një fundjavë të paharruar në Shqipëri.

  Shqipëria nuk qe destinacioni i vetëm.

  Disa kosovarë morën rrugën për në Greqi. Udhëtimi, si për në Shqipëri e si për në Greqi, u bë me flotën e autobusëve, më modernen në Kosovë.

  Super ofertat e Sharr Travel nuk do të ndalen. Andaj kontaktoni  në:

  049/610 015;

  044/610015,

  044/542029

  Ose në faqen e Facebook-ut dhe atë të Instagramit të “Sharr Travel”.

  Për Stresin, Xhuli është spiune (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2023
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu thotë se bandat e organizuara kriminale serbe të cilat udhëhiqen nga Vuçiq nuk do të tolerohen. Ajo...
  Lajme29 Maj 2023
  Kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, ka mbetur i bllokuar brenda objektit të komunës. Sipas burimeve të Klankosova.tv Hetemi është duke u ruajtur...
  Lajme29 Maj 2023
  Gjatë së hënës, qindra huliganë serbë përdorën dhunë të pajustifikueshme gjatë protestes pranë komunës së Zveçanit në veri të Mitrovicës. Të paktën...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, pritet të ketë...
  Lajme29 Maj 2023
  Pas përleshjeve në veri mes protestuesve serbë dhe forcave të KFOR-it, nën arrest po mbahen të paktën tre persona. Përmes burime nga...
  Lajme29 Maj 2023
  Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se dialogu është e vetmja rrugë për të ecur përpara, duke i bërë thirrje...
  Lajme29 Maj 2023
  Ish-presidenti Fatmir Sejdiu ka thënë se shihet qartë që protestat në veri janë të dhunshme dhe të udhëhequra nga bandat e njohura...
  Lajme29 Maj 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme e Austrisë i ka dënuar fuqishëm sulmet e dhunshme ndaj ushtarëve të KFOR-it, pjesëtarëve të EULEX-it dhe...
  Lajme29 Maj 2023
  Shefja e UNMIK-ut, Caroline Ziadeh, ka thënë se është e alarmuar nga dhuna në veri të Kosovës dhe veprimet e mëparshme gjatë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.