×
 • Kronika
 • Kronika

  Gjendet një mjet shpërthyes në Prizren

  FrontOnline
  16 Korrik 2020

  Policia e Kosovës ka njoftuar se dje ka marr një informacion për gjetjen e një mjeti të pashpërthyer në Prizren, raporton Front Online.

  Sipas Policisë njësiti për demimin i FSK-së, e ka bërë tërheqjen e këtij mjeti.

  “Prizren 15.07.2020-10:00. Një mashkull kosovar ka raportuar se ka hasur në një mjetë të dyshuar të pashpërthyer. Njësiti përkatës policor ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes derisa njësiti për deminim i FSK-së ka bërë tërheqjen e mjetit”, është bërë e ditur në raportin 24-orësh të PK-së. /Front Online

   

  Vedat Bajrami banori më i ri në Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Kronika25 Qershor 2024
  Një shtetas i Shqipërisë është gjetur pa shenja jetë të hënën në Fushë Kosovë. Vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor...
  Kronika25 Qershor 2024
  Një personit në Fushë Kosovë, të hënën policia i ka vendosur prangat në duar nën dyshimin se ai ka sulmuar seksualisht një...
  Kronika25 Qershor 2024
  Dy femra janë raportuar të zhdukura në dy raste në Vushtrri. Rastet janë raportuar të hënën, më 24 qershor, njofton policia. Vushtrri...
  Të tjera
  Vip25 Qershor 2024
  Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli kanë qenë një nga çiftet më të komentuar në Big Brother VIP Albania 3. Ata u përfolën...
  Bota/Rajoni25 Qershor 2024
  Shtetet e Bashkuara pritet të njoftojnë të martën një paketë të re ndihme ushtarake për Ukrainën prej 150 milionë dollarësh. Lajmi u...
  Sport25 Qershor 2024
  Kylian Mbappe rrezikon të humbasë ndeshjen e fazës së 1/8-tës së Francës në Euro 2024 nëse një gjë ndodh në rikthimin e...
  Lajme25 Qershor 2024
  Kryetari i Aleancës Kosovare të Bizneseve, Agim Shahini ka vlerësuar se sanksionet e BE-së kundër Kosovës dhe të Kosovës kundër Serbisë kanë...
  Lajme25 Qershor 2024
  Në kuadër të vizitës së saj në Luksemburg, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, me ftesë të Dukës së...
  Lajme25 Qershor 2024
  Policia ka arrestuar pesë të dyshuar lidhur me grabitjen e ndodhur më 1 qershor, në fshatin Stanoc të Vushtrrisë. Atyre iu vendosen...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.