Kronika

Gjendet i vdekur një person në pyll në Drenas

Gjendet i vdekur një person në pyll në Drenas
09:15 | 08 Korrik 2020

Mëngjesin e së martës në pyllin e fshatit Sankovc të Gllogocit, vetëm një kilometër larg shtëpisë, është gjetur pa shenja jete një person.

Siç njofton Policia e Kosovës, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe ekipi i mjekësisë ligjore.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Përderisa Policia e Kosovës është duke e hetuar këtë rast si vdekje të dyshimtë.

Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi

Të tjera