Kronika

Fushë-Kosovë, arrestohet një person nën dyshimin për sulm seksual

Fushë-Kosovë, arrestohet një person nën dyshimin për sulm seksual
08:40 | 20 Qershor 2021

Policia e Kosovës ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një person të dyshimtë në lagjen 28 në Fushë-Kosovë.

Arrestimi i tij është bërë nën dyshimin për “Sulm seksual”.

“Në lidhje me rastin është raportuar se me 19.06.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera